IIst

Studia I stopnia

Wybierz Studia I Stopnia
Ist

Studia II stopnia

Wybierz Studia II Stopnia
ang

Studia anglojęzyczne

Wybierz Studia Anglojęzyczne

 ZOBACZ FILM O NASZEJ UCZELNI

  Badania naukowe oraz umiędzynarodowienie- to kategorie, w których WSIiZ w Rzeszowie przyznano czołowe miejsca w globalnym rankingu uniwersytetówU-MULTIRANK 2016

  WSIiZ kształci absolwentów atrakcyjnych dla rynku pracy, w umiejętny sposób współpracuje z otoczeniem społecznym i gospodarczym oraz zapewnia studentom dostęp do praktycznej, użytecznej wiedzy. Uczelnia cieszy się zasłużonym prestiżem i renomą, w kraju i zagranicą. Taką ocenę wystawiono WSIiZ w ramach VII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” - 2017. Uczelnia w tym roku uzyskała wyjątkowy bo złoty certyfikat, a także wyróżnienie specjalne "Najwyższa Jakość Studiów".

  1. miejsce - absolwenci najbardziej poszukiwani na rynku pracy

  Kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna prowadzony w WSIiZ zdobył II miejsce w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za najlepszy program o profilu kształcenia praktycznego.

Najnowszy Ranking Niepublicznych Uczelni Magisterskich PERSPEKTYWY 2018 potwierdza, iż WSIiZ w dalszym ciągu jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej. Uczelnia awansowała w kilku kategoriach i podkategoriach tego prestiżowego rankingu. 
test

testtest
  Najnowszy Ranking Niepublicznych Uczelni Magisterskich PERSPEKTYWY 2017 potwierdza, że WSIiZ jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej, jak i całej Polsce Wschodniej.
67
kierunków i specjalności
37857
absolwentów
7024
studentów i słuchaczy
3090
przyznanych stypendiów