Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?
2016-12-09
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zestawienie uczelni niepublicznych najbardziej obleganych w tym roku przez maturzystów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest jedyną uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej, która znalazła się w tym rankingu. W skali całego kraju zajęła 10 miejsce.

więcej
2016-06-23
 
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie utrzymuje pozycję lideraw Polsce południowo-wschodniej. Dzięki uprawnieniom doktorskim WSIiZ po raz pierwszy znalazła się w Rankingu Uczelni Akademickich 2016, przygotowanym przez „Perspektywy”. W skali kraju zajmuje, wysokie,  10 miejsce na 70 badanych uczelni, 
2015-04-13
  
W najnowszym rankingu Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania uzyskała najwyższe noty w 17 wskaźnikach z pięciu obszarów działalności: nauczanie i uczenie (teaching & learning), zdolność do transferu wiedzy (knowledge transfer), poziom umiędzynarodowienia (international orientation), zaangażowanie w sprawy regionu (regional engagement) oraz badania naukowe (research).
2014-04-03
 
 
1. miejsce - absolwenci najbardziej poszukiwani na rynku pracy 
wśród niepublicznych uczelni w Polsce południowo-wschodniej według rankingu WPROST 2015
2014-04-03
 
 
Kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna prowadzony w WSIiZ zdobył II miejsce w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za najlepszy program o profilu kształcenia praktycznego.
2016-08-10
Po raz piąty z rzędu uzyskaliśmy certyfikat „Uczelnia Liderów” zdobywając najwyższą liczbę punktów rankingowych. Uczelnię nagrodzono też wyróżnieniem specjalnym za największy progres w dziedzinie innowacyjności kształcenia, wspierania edukacji praktycznej studentów oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.
© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.