Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Lotnictwo ogólne (General Aviation) - NOWOŚĆ

Specjalność na kierunku Ekonomia
REKRUTACJA ON-LINE
Zrealizujesz marzenia o pracy na międzynarodowych renomowanych lotniskach, które obsługują loty General Aviation. Jeśli zdecydujesz się na pracę na Podkarpaciu, możesz wybrać pracę w jednej z kilkudziesięciu firm z Doliny Lotniczej, w tym m.in. w szkołach pilotażu na stanowiskach menedżerskich i administracyjnych.
 
Po ukończeniu studiów  będziesz mógł rozpocząć karierę w bardzo interesującym i międzynarodowym rynku przewozów lotniczych, a zwłaszcza w jednej z jego największych branż – sektorze General Aviation.
 
Ogólne wykształcenie ekonomiczne, pozwoli Ci również na podjęcie pracy w sektorze HR, jak również w firmach zajmujących się analizami finansowymi i ekonomicznymi. Pozyskana wiedza ekonomiczna pozwoli Ci na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
 

Doskonały wybór dla pasjonatów lotnictwa

 
Studia Anglojęzyczne w RzeszowieStudia General Aviation (Lotnictwo ogólne) jest doskonałym wyborem dla pasjonatów lotnictwa. Bez wątpienia wykształcenie ekonomiczne, poszerzy jeszcze zakres możliwych do zdobycia miejsc pracy o firmy zajmujące się audytami, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz analizami ekonomicznymi i finansowymi. Ogromnym atutem specjalności jest doświadczenie uczelni w prowadzeniu programu nauczania z obszaru lotnictwa w języku angielskim. WSIiZ od siedmiu lat prowadzi studia z tej tematyki, a absolwenci specjalności znajdują pracę w sektorze lotniczym na całym świecie m.in. w Emirates, lotnisku London-Heathrow, Menzies Aviation, Ryanair czy też Polskich Liniach Lotniczych „LOT”. Sama praca na rynku przewozów lotniczych wiąże się ze świetnymi zarobkami, jest to więc kierunek z którym warto związać swoją przyszłość.
 
Serhiy Hontaruk
praktyk z międzynarodowym doświadczeniem w branży lotniczej m.in. w AECOM National Security Programs dla wojsk NATO w Afganistanie, firmy Ukrainian Helicopters czy linii lotniczej AEROSVIT Ukrainian. Posiadacz certyfikatów organizacji lotniczej IATA
© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.