Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Kosmetologia - NOWOŚĆ

Wydział Medyczny
REKRUTACJA ON-LINE

Kosmetologia stosowana

Specjalność ta dedykowana jest dla studentów chcących rozwijać się w kierunku wykonywania zaawansowanych zabiegów kosmetologicznych budując tym samym warsztat pracy wykwalifikowanego kosmetologa współpracującego z lekarzem specjalistą.
Wybierając tę specjalność będziesz miał możliwość zapoznania się z nowoczesnymi trendami i technikami stosowanymi w profesjonalnej pielęgnacji skóry zarówno kobiety jak i mężczyzny.
 
W programie studiów m.in.:
  • Kosmetyka i pielęgnacja skóry męskiej

  • Zabiegi pielęgnacyjne skóry problemowej

  • Kosmetologiczne zabiegi aparaturowe

Zostaniesz przygotowany do samodzielnego diagnozowania skóry oraz kreatywnego podejścia do planowania  zabiegów kosmetologicznych w zakresie skóry z różnymi defektami. Będziesz potrafił precyzyjnie określać wskazania i przeciwwskazania do określonego zabiegu z zasugerowaniem konsultacji z lekarzem specjalistą. Nabyta wiedza i umiejętności pozwolą Ci  na rzetelne udzielanie informacji klientowi  odnośnie proponowanego zabiegu kosmetologicznego.

 
A co po studiach?

Jako magister kosmetologii ze specjalnością kosmetologia stosowana będziesz solidnie przygotowany do wykonywania zabiegów kosmetologicznych zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta.
 
Specjalność realizowana jest od 2 semestru.

Projektowanie produktów kosmetycznych

Specjalność ta skierowana jest dla studentów chcących zaistnieć w branży produkującej kosmetyki współcześnie podlegającej intensywnemu rozwojowi.
 
W programie studiów m.in.:
  • Biotechnologia kosmetyków

  • Technologia i projektowanie kosmetyków

  • Przemysłowa produkcja kosmetykówWybierając tę specjalność zostaniesz wyposażony w fachową wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie projektowania różnych form kosmetyków. Poznasz zasady, którymi kieruje się producent kosmetyków, nowoczesne techniki projektowania, analizy właściwości aplikacyjnych oraz wytwarzania na skalę przemysłową kosmetyków. Będziesz samodzielnie tworzyć serie kosmetyków na bazie różnych surowców m.in. naturalnych, na co w dzisiejszych czasach konsument zwraca znaczną uwagę.
 
A co po studiach?

Jako magister kosmetologii ze specjalnością Projektowanie produktów kosmetycznych będziesz mógł podjąć współpracę z wiodącymi markami kosmetycznymi w zakresie tworzenia linii kosmetycznych zgodnie z potrzebami współczesnego rynku kosmetycznego. Będziesz mógł również założyć własną firmę oferującą różne produkty kosmetyczne np. te oparte na wyłącznie naturalnych surowcach.
 
Specjalność realizowana jest od 2. semestru.
 

 
© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.