Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa (nowoczesne dziennikarstwo)

Wydział Administracji i Nauk Społecznych
REKRUTACJA ON-LINE

Branding i public relations

Dzięki tej specjalności kierunku Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa posiądziesz niezwykle użyteczne umiejętności, które uczynią z Ciebie specjalistę ds. kreowania wizerunku – instytucji, ale również swojego.

Rynek potrzebuje obecnie wysokiej klasy specjalistów zajmujących się kreowaniem pozytywnych relacji z otoczeniem. Tworząc program studiów Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa pamiętaliśmy o tym, że klasycznie pojmowany PR nie wystarczy. Rozwój nowych technologii i narzędzi służących kreowaniu wizerunku znacznie poszerzyły pole działań wizerunkowych − połączenie „klasycznego” PR i brandingu wypełnia tę lukę. Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową i dowiedz się więcej

Dziennikarstwo online

Współczesne dziennikarstwo cechuje się niezwykłą dynamiką związaną z rozwojem nowych technologii. Dziś obieg informacji mierzony jest w sekundach. 

Dziennikarstwo i dziennikarze, jeśli chcą działać efektywnie, muszą dopasować się do tempa przemian w mediach. W największym skrócie – nowoczesne media potrzebują nowoczesnych dziennikarzy. Jeśli rzeczywistość online jest Ci bliska i to właśnie z nią chcesz związać swoją przyszłość – dziennikarstwo online to idealna specjalność dla Ciebie.

 

Social media

Coraz częściej komunikacja z otoczeniem nie może obejść się bez efektywnych profili w social media.

 

Większość ma konta na Facebooku i Twitterze, ale niewielu potrafi nimi skutecznie zarządzać. Jako student kierunku Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa, będziesz się tego uczyć od najlepszych. Kampanie marketingowe w mediach społecznościowych, strategie komunikacji marki i zarządzanie kryzysami w social media to fundamentalne umiejętności specjalisty ds. social media. Jeżeli zdajesz sobie sprawę z siły komunikacji w Internecie i chcesz tam szukać społeczności swoich klientów i odbiorców, ta specjalność da Ci podstawy do działania.

© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.