Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa (nowoczesne dziennikarstwo)

Wydział Administracji i Nauk Społecznych
REKRUTACJA ON-LINE

Jako wykształcony wszechstronnie człowiek internetu, będziesz posiadać umiejętności, które pozwolą Ci w sposób elastyczny odnaleźć się na rynku pracy w branży informacyjnej, kreatywnej i internetowej. Dzięki zrozumieniu mechanizmów, znajomości specyfiki i narzędzi oraz technik z obszaru marketingu, będziesz mógł stać się integralną częścią każdego kreatywnego zespołu lub współpracować z firmami jako efektywny freelancer.

 Zdaniem ekspertów możesz zostać:

specjalistą ds. kreowania wizerunku,

specjalistą w zakresie social media,

specjalistą ds. marketingu online,

specjalistą ds. komunikacji wizerunkowej,

specjalistą ds. e-commerce,

redaktorem mediów online,

copywriterem,

webwriterem.

 
 

 
Perspektywy dla absolwentów kierunku

 
Studia w Rzeszowie. Praca po studiach w WSIiZ. Biuro Karier.
Sieć internetowa przestała pełnić już funkcję tylko informacyjną czy stanowić źródło rozrywki. W związku z dynamicznym rozwojem tej branży z roku na rok liczba ogłoszeń rekrutacyjnych skierowanych do marketingowców, w szczególności tych zajmujących się e-marketingiem oraz mediami społecznościami wzrasta.
 
Coraz więcej przedsiębiorców poszukuje specjalistów od komunikacji z otoczeniem zewnętrznym, a agencje PR specjalistów ds. kreowania wizerunku. Jest to kolejny rezultat cyfryzacji społeczeństwa, a firmy kształtując swój „employer branding” szukają specjalistów, którzy im w tym pomogą. 
 
Dane z rynku pracy potwierdzają, że specjaliści z obszarów  mediów cyfrowych, social media, czy szeroko rozumianego brandingu są i nadal będą intensywnie poszukiwani na rynku pracy.
 
Według raportu Monster Polska, Marketing Manager jest jednym z pięciu najbardziej poszukiwanych ekspertów, zaraz obok programisty czy finansisty. Listę najbardziej poszukiwanych zawodów zamieszczonej na wielu portalach rekrutacyjnych otwierają E-commerce Manager oraz Specjalista ds. e-marketingu.  
 
 
Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ
© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.