Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa (nowoczesne dziennikarstwo)

Wydział Administracji i Nauk Społecznych
REKRUTACJA ON-LINE

Marzysz o pracy w mediach? Interesujesz się wykorzystaniem nowych technologii w komunikacji? Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową we WSIiZ – jedyny taki kierunek w Polsce.

To atrakcyjna oferta dla osób, które swoją karierę wiążą z komunikacją i nowymi mediami. Praktyczny profil studiów to jeden z atutów, jakie oferują Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa.

 

 

PARTNERZY KIERUNKU
      

 
 
Kierunek Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa to przede wszystkim praktyka. Zajęcia, realizowane głównie w formie ćwiczeń, warsztatów i laboratoriów, prowadzone przez praktyków z branży nauczą Cię obsługi aktualnie wykorzystywanych narzędzi.

Na zajęciach dowiesz się, jak komunikować się z mediami – jak skonstruować przekaz, aby spotkał się z zainteresowaniem. Nauczymy Cię, jak przygotować kampanię marketingową w mediach społecznościowych, jak stworzyć storytelling czy napisać tekst na stronę.

Dowiesz się – i będziesz testować w praktyce – jak działa cyfrowe radio, nowoczesna telewizja, jak założyć i prowadzić profesjonalnego bloga czy vloga. Pod okiem fachowców z branży nauczysz się „robić internety” . 
Dane z rynku pracy potwierdzają, że specjaliści z obszarów mediów cyfrowych, social media, czy szeroko rozumianego brandingu są i nadal będą intensywnie poszukiwani na rynku pracy. Niemal każde ogłoszenie o pracę z obszaru marketingu nakłada na kandydata obowiązek znajomości tego obszaru.

Ewa Podgórska 
Kierownik Biura Karier WSIiZ
 

 


  • Robert Janowski o KIERUNKU!

 


 

Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa w WSIiZ – praktyczny profil studiów

Branża interaktywna rządzi się specyficznymi prawami, które poznasz, zrozumiesz i będziesz umiał zastosować. Podczas zajęć na kierunku Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa będziesz korzystał nowoczesnych, specjalistycznych laboratoriów – fotograficznego, radiowego, telewizyjnego i graficznego. Zdobędziesz w nich najważniejsze umiejętności związane z przyszłym zawodem. Takie kompetencje są również niezwykle przydatne w Public Relations, reklamie i marketingu.

W trakcie studiów będziesz realizować kilka przedmiotów ogólnoakademickich. Dadzą Ci one szerszą perspektywę w spojrzeniu na zagadnienia z Twojego kierunku studiów. Wyposażą Cię one w wiedzę, dzięki której lepiej zrozumiesz pozostałe – praktyczne – przedmioty.
© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.