Chcesz być na bieżąco z nowościami,
kierunkami studiów i ciekawymi eventami?

Dietetyka

Wydział Medyczny
REKRUTACJA ON-LINE
Miejsce dla DIETETYKA w ochronie zdrowia - strategia zmian w systemie ochrony zdrowia w Polsce.
26 lipca 2016 r. minister Konstanty Radziwiłł przedstawił założenia reformy systemu opieki zdrowotnej. Dietetyk wejdzie w skład zespołu POZ, więcej szczegółów na stronie: www.mz.gov.pl.
 
 
Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania dzięki odpowiednio zaplanowanym zajęciom na kierunku Dietetyka, realizowanym na Wydziale Medycznym, uzyskują kwalifikacje i uprawnienia nie tylko jako specjaliści w dziedzinie promocji zdrowego stylu życia, ale również racjonalnego żywienia, a dzięki nabytym umiejętnością stają się najlepszym doradcą w osiągnięciu sukcesu pacjenta.
 
Piotr KULA
Dyrektor Badań i Rozwoju w firmie Olimp Laboratories.
 
 

Perspektywy dla absolwentów kierunku

Absolwenci powinni być przygotowani w sposób elastyczny do wejścia na rynek pracy. Oferowany program studiów zapewnia im możliwość nabycia umiejętności niezbędnych do założenia i skutecznego prowadzenia własnej działalności gospodarczej w obszarze dietetyki.
 
Obecnie zawód dietetyka jest coraz bardziej popularny. W przyszłości z pewnością będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Według „Raportu o Rozwoju Społecznym”  opracowanego pod egidą Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) zawód dietetyk należy do grupy zawodów przyszłości (z obszaru zawodów w służbie społeczeństwu).
 
Prof. zw. dr hab. n. med. Jan Gmiński
 
 
© 2011 - 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.