STUDIUJ W WSIiZ
KSZTAŁCIMY PRAKTYCZNIE
ZOBACZ FILM DLA KANDYDATÓW
DLACZEGO WARTO
WYBRAĆ WSIiZ
Szansa na bezpłatne studia
Bądź niezależny finansowo! Zdobądź stypendium zanim zaczniesz studia. Od początku studiów we WSIiZ możesz otrzymywać stypendium pokrywające 100% lub 50% czesnego. To wyróżnia nas spośród wielu uczelni w całym kraju, które wsparcie przyznają dopiero od drugiego roku. U nas pieniądze można otrzymać wraz z rozpoczęciem studiów, a wysokość czesnego zależy od wyników jakie uzyskasz na egzaminie maturalnym.
Uczelnia o klasie międzynarodowej
Studiuj z ludźmi z całego świata! Czy wiesz, że jesteśmy drugą w Polsce uczelnią pod względem liczby studentów z zagranicy? Obecnie studiuje ich tu prawie 2000. Naszą uczelnię wybierają młodzi Amerykanie, Chińczycy, Finowie, Hindusi, Hiszpanie, Kazachowie, Malezyjczycy, Niemcy, Ukraińcy, Portugalczycy, czy Rosjanie. Mamy również słuchaczy i absolwentów z tak egzotycznych krajów jak Nepal, Bangladesz, Iran czy Nigeria. Studiując we WSIiZ usłyszysz więc kilkadziesiąt języków, poznasz inne kultury i zwyczaje. Przede wszystkim zdobędziesz międzynarodowe kontakty, które mogą się okazać pomocne w przyszłości.
Sukcesy studentów i absolwentów
Jesteśmy dumni, że pomagamy naszym studentom rozwinąć skrzydła! Wielu z nich osiąga sukcesy na miarę światową. To właśnie u nas studiują Piotr Nowakowski i Rafał Buszek, którzy wraz z reprezentacją Polski w siatkówce zdobyli złote medale na Mistrzostwach Świata w 2014 roku. Nasz absolwent Krzysztof Szczepański tworzy zaś animacje do filmu „Hobbit” w reżyserii zdobywcy Oscara Petera Jacksona. Nasi studenci wygrywają też krajowe i międzynarodowe konkursy naukowe, jak np. największy na świecie konkurs programistyczny Imagine Cup czy ministerialny konkurs Generacja Przyszłości. Marcin Dziedzic - absolwent Aviation Management otrzymał prestiżową European Prize in Aviation Management and Economics, Jakub Ochnio i Przemysław Niepokój-Hepnar zdominowali wiele konkursów fotograficznych w Polsce – w tym 11. edycję konkursu National Geographic. Multimedalistka, rolkarka – Klaudia Hartmanis zdobyła kolejne laury. To tylko wybrane sukcesy naszych studentów i absolwentów. Zostań studentem którym będziemy chwalić się w przyszłości!
Doświadczona kadra dydaktyczna i praktycy biznesu
Jeśli studiować, to u najlepszych - wybitni profesorowie i doświadczeni praktycy. U nas nauczysz się nie tylko teorii, ale i praktyki. Pracodawcy cenią absolwentów naszej uczelni, bo wiedzą, że w czasie studiów dostarczamy niezbędnej wiedzy, ale też uczymy praktycznych umiejętności. Jest to możliwe dzięki zaproszeniu do współpracy nie tylko wybitnych naukowców, ale również praktyków. Niech nie dziwi Cię zatem, że zajęcia u nas prowadzą prezesi i menedżerowie dużych firm. Oni wiedzą przecież najlepiej, jakich umiejętności będziesz potrzebował w przyszłej pracy. Swoją wiedzę podzielą się też z Tobą najwybitniejsi naukowcy. I to nie tylko z Polski! Naszą kadrę współtworzą wykładowcy z USA, Australii, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.
DOŁĄCZ DO LUDZI Z PASJĄ WSIiZ to miejsce dla ludzi z pasją. Nie ważne, czy zbierasz znaczki, hodujesz pająki, jesteś gamerem, czy utelentowanym fotografikiem lub wokalistą. Dla każdego człowieka z pasją znajdzie się tu miejsce. Klub IQ, wielość eventów i podejmowanych inicjatyw pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i realizować swoje pasje.

Jeśli lubisz blask fleszy możesz wziąć udział w kolejnej edycji „WSIiZ ma Talent”, jeśli chcesz podzielić się z innymi swoim pięknem – wystartuj w wyborach MISS WSIiZ, jeśli piszesz, czytasz, tańczysz, czy malujesz w kalendarium organizowanych przez nas imprez znajdziesz obszar do zamanifestowania swojej wyjątkowości.

Jeśli pasjonuje Cię nauka – będziesz mieć okazję realizować się w licznych sympozjach, seminariach i konferencjach. Możesz założyć nowe lub współtworzyć istniejące koło naukowe.

Jeśli Twoją pasją jest biznes – mam coś i dla Ciebie – Inkubator Przedsiębiorczości, InoFund i cały system wsparcia start up-ów.

Jeśli znajdziesz obszar, którego nie zagospodarowujemy – przyjdź i podziel się swoim pomysłem – chętnie pomożemy Ci wejść na szczyt. Wystarczy chcieć.

Naszą pasją jesteś Ty – jaka jest Twoja?
Uczelnia przyjazna studentom Słyszałeś od starszych kolegów, że na uczelniach trzeba odstać swoje w kolejce do dziekanatu? Nie u nas! Nasza szkoła i nasi pracownicy są dla studentów. Nie odwrotnie.

Staramy się być tak nowocześni, jak nowocześni są nasi studenci. Dlatego większość spraw formalnych załatwia się u nas elektronicznie. Aby było jeszcze łatwiej, na terenie wszystkich kampusów zapewniamy bezpłatne wi-fi. Zapomnij więc o kolejkach do dziekanatu, a zdobyty dzięki temu wolny czas poświęć na rozwijanie swoich pasji!
Jeszcze nie wiem, czy będę pracować na etacie czy założę własną firmę. Jestem jednak pewna, że studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przygotują mnie do realizacji planów.
Ewelina Franus, studentka kierunku Administracja
WSIiZ W GRONIE NAJLEPSZYCH Niezależnie od tego, czy mowa o rankingach „tradycyjnych” – WPROST, UCZELNIA LIDERÓW czy PERSPEKTYWY – od początku udziału w nich WSIiZ plasuje się w ścisłej czołówce.

Co bardziej intersujące i ważniejsze z Twojego punktu widzenia zajmujemy bardzo wysokie miejsca w nowoczesnych rankingach tworzonych wedle nowej metodologii, gdzie kryteria oceny wynikają z preferencji bezpośrednich uczestników i beneficjentów procesu kształcenia – tj. WAS, młodych ludzi i studentów. Wierzymy, że wiecie co jest dla Was najlepsze, tym bardziej cieszymy się, że w niezależnym rankingu U-Multirank i badaniach Universum Talent Research znaleźliśmy się w ścisłej czołówce.

Dziękujemy i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo.
1. miejsce w południowo-wschodniej Polsce w Rankingu Szkół Wyższych 2015
w kategorii „absolwenci najbardziej
poszukiwani na rynku pracy”.
Badania naukowe, transfer wiedzy i umiędzynarodowienie to kategorie w globalnym rankingu uniwersytetów,
w których WSIiZ przyznano czołowe miejsca.


Najwyższa liczba punktów rankingowych w prestiżowym Ogólnopolskim Programie Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów 2016"
Studia I stopnia
Studia II stopnia
Sprawdź nas! WSIiZ KSZTAŁCIMY PRAKTYCZNIE!
Studia I stopnia Studia II stopnia
© 2011 - 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Wszelkie materiały zawarte na stronie www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl mają wyłącznie
informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego